Team Secure Lietuva

Kodėl verta atlikti Atitiktis ir konsultavimas analizę su "TeamSecure?

Mūsų žmonės yra svarbūs

Atitiktis ir konsultavimas

Organizacijos svetainėje Lietuva privalo laikytis vis griežtesnių taisyklių ir saugumo reikalavimų, kartu spręsdamos sudėtingą kibernetinių grėsmių iššūkį. Mes, "Team Secure", konsultuojame savo klientus apie atitinkamus privatumo įstatymus ir reguliavimo reikalavimus, apie tai, kaip kurti ir diegti atitiktį atitinkančias sistemas ir kontrolės priemones, mažinančias vidinius ir išorinius pažeidžiamumus.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas

Kol vieni tik nerimauja, mes saugome šiandienos ir rytojaus pasaulį svetainėje Lietuva ir kitur. Saugumo pažeidžiamumai nuolat trikdo verslą ir sukelia didžiules išlaidas. Dalis mūsų, kaip įmonės, misijos - nuolat analizuoti naujausius pažeidžiamumus ir įsilaužimų tendencijas bei metodus, kad geriau suprastume, iš kur gali kilti kita grėsmė.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas
Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Vis daugiau įmonių investuoja į skaitmeninį turtą ir yra nuo jo priklausomos. Nuolat sekti visas technologijas darosi vis sudėtingiau ir atima vis daugiau laiko. Dauguma įmonių svetainėje Lietuva paprasčiausiai neturi savų kompetencijų arba laiko ir žinių samdyti reikiamus kibernetinio saugumo išteklius. Mūsų "Team Secure" misija yra paprasta. Atrasti, įdarbinti ir išlaikyti geriausius kibernetinio saugumo talentus. Tai leidžia mūsų klientams susitelkti į trumpalaikius ir ilgalaikius projektų tikslus ir nesirūpinti saugumo grėsmėmis.

Reikia pagalbos Atitiktis ir konsultavimas?

Jūsų IT infrastruktūros saugumas turėtų būti svarbiausias jūsų prioritetas. Susisiekite su mumis.