Team Secure Lietuva

Kodėl verta atlikti Socialinė inžinerija analizę su "TeamSecure?

Mūsų žmonės yra svarbūs

Socialinė inžinerija

Socialinė inžinerija - tai įvairių apgaulės metodų naudojimas siekiant manipuliuoti asmenimis, kad jie atskleistų konfidencialią ar asmeninę informaciją, kuri gali būti panaudota sukčiavimo tikslais. Šios atakos labai priklauso nuo žmonių sąveikos ir dažnai apima manipuliavimą žmonėmis, kad jie pažeistų įprastas saugumo procedūras, siekdami gauti prieigą prie sistemų, tinklų ar fizinių vietų, arba siekdami finansinės naudos. Mes, "Team Secure", pripažįstame, kad darbuotojų elgesys gali turėti didelę įtaką informacijos saugumui organizacijose, todėl dirbame su savo klientais, rengdami mokymus ir informacijos saugumo kultūros valdymo praktiką, taikydami penkių žingsnių metodą: išankstinis vertinimas, strateginis planavimas, operatyvinis planavimas, įgyvendinimas ir vertinimas po vertinimo.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas

Kol vieni tik nerimauja, mes saugome šiandienos ir rytojaus pasaulį svetainėje Lietuva ir kitur. Saugumo pažeidžiamumai nuolat trikdo verslą ir sukelia didžiules išlaidas. Dalis mūsų, kaip įmonės, misijos - nuolat analizuoti naujausius pažeidžiamumus ir įsilaužimų tendencijas bei metodus, kad geriau suprastume, iš kur gali kilti kita grėsmė.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas
Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Vis daugiau įmonių investuoja į skaitmeninį turtą ir yra nuo jo priklausomos. Nuolat sekti visas technologijas darosi vis sudėtingiau ir atima vis daugiau laiko. Dauguma įmonių svetainėje Lietuva paprasčiausiai neturi savų kompetencijų arba laiko ir žinių samdyti reikiamus kibernetinio saugumo išteklius. Mūsų "Team Secure" misija yra paprasta. Atrasti, įdarbinti ir išlaikyti geriausius kibernetinio saugumo talentus. Tai leidžia mūsų klientams susitelkti į trumpalaikius ir ilgalaikius projektų tikslus ir nesirūpinti saugumo grėsmėmis.

Reikia pagalbos Socialinė inžinerija?

Jūsų IT infrastruktūros saugumas turėtų būti svarbiausias jūsų prioritetas. Susisiekite su mumis.