Team Secure Lietuva

Kodėl verta atlikti Įsiskverbimo testavimas analizę su "TeamSecure?

Mūsų žmonės yra svarbūs

Įsiskverbimo testavimas

Skverbties testavimas, dar vadinamas "Pen Testing" arba "Ethical Hacking", - tai kompiuterių sistemos, tinklo ar žiniatinklio taikomosios programos testavimas, siekiant rasti saugumo spragas, kuriomis galėtų pasinaudoti užpuolikas. Mūsų skverbties testavimo specialistai atlieka ir automatinius, ir rankinius testus, kad nustatytų galimus įsilaužimo taškus, nustatytų infrastruktūros (techninės įrangos), taikomosios programos (programinės įrangos) ir žmonių silpnąsias vietas. Jie pateikia šias išvadas klientui ir teikia rekomendacijas dėl tinkamų kontrolės priemonių kūrimo.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas

Kol vieni tik nerimauja, mes saugome šiandienos ir rytojaus pasaulį svetainėje Lietuva ir kitur. Saugumo pažeidžiamumai nuolat trikdo verslą ir sukelia didžiules išlaidas. Dalis mūsų, kaip įmonės, misijos - nuolat analizuoti naujausius pažeidžiamumus ir įsilaužimų tendencijas bei metodus, kad geriau suprastume, iš kur gali kilti kita grėsmė.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas
Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Vis daugiau įmonių investuoja į skaitmeninį turtą ir yra nuo jo priklausomos. Nuolat sekti visas technologijas darosi vis sudėtingiau ir atima vis daugiau laiko. Dauguma įmonių svetainėje Lietuva paprasčiausiai neturi savų kompetencijų arba laiko ir žinių samdyti reikiamus kibernetinio saugumo išteklius. Mūsų "Team Secure" misija yra paprasta. Atrasti, įdarbinti ir išlaikyti geriausius kibernetinio saugumo talentus. Tai leidžia mūsų klientams susitelkti į trumpalaikius ir ilgalaikius projektų tikslus ir nesirūpinti saugumo grėsmėmis.

Reikia pagalbos Įsiskverbimo testavimas?

Jūsų IT infrastruktūros saugumas turėtų būti svarbiausias jūsų prioritetas. Susisiekite su mumis.