Team Secure Lietuva

Kodėl verta atlikti Valdomos saugumo paslaugos analizę su "TeamSecure?

Mūsų žmonės yra svarbūs

Valdomos saugumo paslaugos

Vis daugiau organizacijų svetainėje Lietuva kreipiasi į valdomas saugumo paslaugas, kad išplėstų savo saugumo pajėgumus ir sumažintų savo IT darbuotojų darbo krūvį. Būdama valdomų saugumo paslaugų teikėja (angl. Managed Security Service Provider, MSSP), "Team Secure" saugumo procesus valdo iš savo buveinės, todėl įmonės gali vykdyti įprastinę veiklą su minimaliu saugumo iniciatyvų trikdžiu, o mes palaikome nuolatinį ryšį ir sklandžiai teikiame ataskaitas verslui. Perduodami paslaugas "Team Secure", turėtumėte tikėtis sutaupyti lėšų, nes nebereikės išlaikyti vietoje dirbančių vidinių IT saugumo darbuotojų.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas

Kol vieni tik nerimauja, mes saugome šiandienos ir rytojaus pasaulį svetainėje Lietuva ir kitur. Saugumo pažeidžiamumai nuolat trikdo verslą ir sukelia didžiules išlaidas. Dalis mūsų, kaip įmonės, misijos - nuolat analizuoti naujausius pažeidžiamumus ir įsilaužimų tendencijas bei metodus, kad geriau suprastume, iš kur gali kilti kita grėsmė.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas
Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Vis daugiau įmonių investuoja į skaitmeninį turtą ir yra nuo jo priklausomos. Nuolat sekti visas technologijas darosi vis sudėtingiau ir atima vis daugiau laiko. Dauguma įmonių svetainėje Lietuva paprasčiausiai neturi savų kompetencijų arba laiko ir žinių samdyti reikiamus kibernetinio saugumo išteklius. Mūsų "Team Secure" misija yra paprasta. Atrasti, įdarbinti ir išlaikyti geriausius kibernetinio saugumo talentus. Tai leidžia mūsų klientams susitelkti į trumpalaikius ir ilgalaikius projektų tikslus ir nesirūpinti saugumo grėsmėmis.

Reikia pagalbos Valdomos saugumo paslaugos?

Jūsų IT infrastruktūros saugumas turėtų būti svarbiausias jūsų prioritetas. Susisiekite su mumis.