Team Secure Lietuva

Kodėl verta atlikti Konsultacijos analizę su "TeamSecure?

Mūsų žmonės yra svarbūs

Konsultacijos

Mūsų kibernetinio saugumo konsultantai svetainėje Lietuva turi patirties, kuri padės jums išlikti priekyje kibernetinių nusikaltėlių. Jie įvertina, ar programinė įranga, kompiuterių sistemos ir tinklai yra pažeidžiami, tada sukuria ir įgyvendina geriausius organizacijos poreikius atitinkančius saugumo sprendimus. Mes, "Team Secure", puikiai suprantame, kur organizacijos požiūris į informacijos saugumą gali būti nesėkmingas, ir patariame savo klientams, kaip aktyviai tobulinti politiką ir įgyvendinti procedūras, kad kliento organizacija galėtų svetainėje Lietuva apsaugoti savo skaitmeninį turtą.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas

Kol vieni tik nerimauja, mes saugome šiandienos ir rytojaus pasaulį svetainėje Lietuva ir kitur. Saugumo pažeidžiamumai nuolat trikdo verslą ir sukelia didžiules išlaidas. Dalis mūsų, kaip įmonės, misijos - nuolat analizuoti naujausius pažeidžiamumus ir įsilaužimų tendencijas bei metodus, kad geriau suprastume, iš kur gali kilti kita grėsmė.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas
Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Vis daugiau įmonių investuoja į skaitmeninį turtą ir yra nuo jo priklausomos. Nuolat sekti visas technologijas darosi vis sudėtingiau ir atima vis daugiau laiko. Dauguma įmonių svetainėje Lietuva paprasčiausiai neturi savų kompetencijų arba laiko ir žinių samdyti reikiamus kibernetinio saugumo išteklius. Mūsų "Team Secure" misija yra paprasta. Atrasti, įdarbinti ir išlaikyti geriausius kibernetinio saugumo talentus. Tai leidžia mūsų klientams susitelkti į trumpalaikius ir ilgalaikius projektų tikslus ir nesirūpinti saugumo grėsmėmis.

Reikia pagalbos Konsultacijos?

Jūsų IT infrastruktūros saugumas turėtų būti svarbiausias jūsų prioritetas. Susisiekite su mumis.