Team Secure Lietuva

Kodėl verta atlikti Atsakingo atskleidimo programa analizę su "TeamSecure?

Mūsų žmonės yra svarbūs

Atsakingo atskleidimo programa

Atsakingas atskleidimas - tai pažeidžiamumo atskleidimo modelis, pagal kurį pažeidžiamumas arba problema atskleidžiama tik po tam tikro laiko, per kurį pažeidžiamumas arba problema gali būti ištaisyta arba ištaisyta. Mūsų ekspertų komanda turi patirties dirbdama kartu su klientais, kad nustatytų pažeidžiamumus ir praneštų apie juos jų kūrimo komandai, kad ši juos skubiai ištaisytų arba sukurtų apeinamą problemą. Bendradarbiaudami su mumis apsaugosite savo sistemų pažeidžiamumą nuo atskleidimo visuomenei, kol dar nesate pasirengę įdiegti ištaisymą.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas

Kol vieni tik nerimauja, mes saugome šiandienos ir rytojaus pasaulį svetainėje Lietuva ir kitur. Saugumo pažeidžiamumai nuolat trikdo verslą ir sukelia didžiules išlaidas. Dalis mūsų, kaip įmonės, misijos - nuolat analizuoti naujausius pažeidžiamumus ir įsilaužimų tendencijas bei metodus, kad geriau suprastume, iš kur gali kilti kita grėsmė.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas
Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Vis daugiau įmonių investuoja į skaitmeninį turtą ir yra nuo jo priklausomos. Nuolat sekti visas technologijas darosi vis sudėtingiau ir atima vis daugiau laiko. Dauguma įmonių svetainėje Lietuva paprasčiausiai neturi savų kompetencijų arba laiko ir žinių samdyti reikiamus kibernetinio saugumo išteklius. Mūsų "Team Secure" misija yra paprasta. Atrasti, įdarbinti ir išlaikyti geriausius kibernetinio saugumo talentus. Tai leidžia mūsų klientams susitelkti į trumpalaikius ir ilgalaikius projektų tikslus ir nesirūpinti saugumo grėsmėmis.

Reikia pagalbos Atsakingo atskleidimo programa?

Jūsų IT infrastruktūros saugumas turėtų būti svarbiausias jūsų prioritetas. Susisiekite su mumis.