Team Secure Lietuva

Kodėl verta atlikti Mokymas ir informuotumas analizę su "TeamSecure?

Mūsų žmonės yra svarbūs

Mokymas ir informuotumas

Įsilaužėliai nuolat tobulina savo metodus ir technologijas, todėl jūsų įmonė turi nuolat atnaujinti kibernetinio saugumo supratimo mokymus, kurie yra neatsiejama jūsų įmonės informacijos saugumo kultūros dalis.

Jūsų darbuotojai yra pirmoji ir pagrindinė gynybos nuo nusikaltimų internete linija, todėl saugiausia investicija būtų suteikti jiems žinių ir įgūdžių, reikalingų apsisaugoti nuo nusikalstamų elementų. Mes, "Team Secure", sukūrėme mokymo programas, paremtas realių atakų simuliacijomis, atitinkančias naujausias nusikalstamumo tendencijas, ir kartu su savo klientais aptariame tokias temas kaip : kaip atpažinti prisegtas raudonas vėliavėles, gynybines procedūras, kaip sukurti veiksmingą reagavimo į grėsmes planą.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas

Kol vieni tik nerimauja, mes saugome šiandienos ir rytojaus pasaulį svetainėje Lietuva ir kitur. Saugumo pažeidžiamumai nuolat trikdo verslą ir sukelia didžiules išlaidas. Dalis mūsų, kaip įmonės, misijos - nuolat analizuoti naujausius pažeidžiamumus ir įsilaužimų tendencijas bei metodus, kad geriau suprastume, iš kur gali kilti kita grėsmė.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas
Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Vis daugiau įmonių investuoja į skaitmeninį turtą ir yra nuo jo priklausomos. Nuolat sekti visas technologijas darosi vis sudėtingiau ir atima vis daugiau laiko. Dauguma įmonių svetainėje Lietuva paprasčiausiai neturi savų kompetencijų arba laiko ir žinių samdyti reikiamus kibernetinio saugumo išteklius. Mūsų "Team Secure" misija yra paprasta. Atrasti, įdarbinti ir išlaikyti geriausius kibernetinio saugumo talentus. Tai leidžia mūsų klientams susitelkti į trumpalaikius ir ilgalaikius projektų tikslus ir nesirūpinti saugumo grėsmėmis.

Reikia pagalbos Mokymas ir informuotumas?

Jūsų IT infrastruktūros saugumas turėtų būti svarbiausias jūsų prioritetas. Susisiekite su mumis.