Team Secure Lietuva

Kodėl verta atlikti Saugumo kodekso peržiūra analizę su "TeamSecure?

Mūsų žmonės yra svarbūs

Saugumo kodekso peržiūra

Saugumo kodo peržiūra - tai speciali užduotis, apimanti rankinę ir (arba) automatizuotą taikomosios programos pirminio kodo peržiūrą, siekiant nustatyti su saugumu susijusius kodo trūkumus. Mūsų ekspertai peržiūri esamą kodą ir nustato pažeidžiamumų prioritetus kliento organizacijos kontekste, atsižvelgdami į atakos tikimybę ir pažeidimo poveikį verslui. Jie bendradarbiauja su taikomųjų programų kūrėjais, kad pateiktų įžvalgų ir praktikos, kaip padaryti taikomosios programos pirminį kodą patikimesnį ir saugesnį, įgyvendindami geriausios saugaus kodavimo praktikos sąrašą, įskaitant įvesties patvirtinimą, parametrizuotus teiginius, saugaus atminties valdymo praktiką, duomenų šifravimą ir daug daugiau.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas

Kol vieni tik nerimauja, mes saugome šiandienos ir rytojaus pasaulį svetainėje Lietuva ir kitur. Saugumo pažeidžiamumai nuolat trikdo verslą ir sukelia didžiules išlaidas. Dalis mūsų, kaip įmonės, misijos - nuolat analizuoti naujausius pažeidžiamumus ir įsilaužimų tendencijas bei metodus, kad geriau suprastume, iš kur gali kilti kita grėsmė.

Šiandienos ir rytojaus pasaulio saugumas
Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Pradėjome nuo paprasto pastebėjimo

Vis daugiau įmonių investuoja į skaitmeninį turtą ir yra nuo jo priklausomos. Nuolat sekti visas technologijas darosi vis sudėtingiau ir atima vis daugiau laiko. Dauguma įmonių svetainėje Lietuva paprasčiausiai neturi savų kompetencijų arba laiko ir žinių samdyti reikiamus kibernetinio saugumo išteklius. Mūsų "Team Secure" misija yra paprasta. Atrasti, įdarbinti ir išlaikyti geriausius kibernetinio saugumo talentus. Tai leidžia mūsų klientams susitelkti į trumpalaikius ir ilgalaikius projektų tikslus ir nesirūpinti saugumo grėsmėmis.

Reikia pagalbos Saugumo kodekso peržiūra?

Jūsų IT infrastruktūros saugumas turėtų būti svarbiausias jūsų prioritetas. Susisiekite su mumis.