Team Secure Lietuva

Kodėl verta samdyti " DevOps specialistas TeamSecure?

DevOps specialistas - staffing

DevOps specialistas

DevOps susideda iš dviejų dalių - programinės įrangos kūrimo (Dev) ir IT operacijų (Ops). Jos tikslas - sutrumpinti sistemų kūrimo gyvavimo ciklą ir užtikrinti aukštą programinės įrangos kokybę. DevOps specialistas yra atsakingas už IT infrastruktūros valdymą pagal palaikomos programinės įrangos kodo, skirto hibridinei daugiafunkcinei aplinkai, reikalavimus.

Kadangi DevOps buvo suformuota sujungiant programinės įrangos kūrimą ir IT operacijas, DevOps specialistu gali būti arba programuotojas, perėjęs į operacijų sritį, arba sistemos administratorius, perėjęs į kodavimo sritį. Norint būti DevOps specialistu, reikia išmanyti ir turėti patirties bent dviejose iš toliau išvardytų sričių: "Unix" operacinės sistemos, "Python Scripting", MYSQL duomenų bazė, "Tomcat" taikomųjų programų serveriai. Papildoma DevOps specialisto vertė - testavimo ir diegimo automatizavimo sistemų ir įrankių, tokių kaip "JMeter" testų rinkiniai ar "Serenity", išmanymas.

Didėjanti paklausa DevOps specialistas svetainėje Lietuva

Pasaulinės lenktynės dėl aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimo DevOps specialistas intensyvėja ir sukelia jų trūkumą rinkoje, ypač svetainėje Lietuva. Mes, "Team Secure", specializuojamės ieškodami geriausių kibernetinio saugumo darbuotojų ir parinkdami jiems tinkamas darbo vietas. Mūsų personalo atrankos specialistai gali rinktis iš didelio aukštos kvalifikacijos ir patyrusių DevOps specialistas kandidatųrezervo, DevOps specialistas o remdamiesi savo patirtimi saugumo srityje galime įvertinti potencialaus kandidato įgūdžius, kvalifikaciją ir patirtį, kad savo klientams galėtume pasiūlyti puikiai tinkantį kandidatą.

Didėjanti paklausa DevOps specialistas svetainėje Lietuva
Išsinuomokite DevOps specialistas - staffing

Mūsų žmonės yra svarbūs

Klestinčiam verslui reikia klestinčių darbuotojų. Mums, "Team Secure", svarbi mūsų darbuotojų sveikata ir gerovė; mūsų darbuotojai ne tik prisideda prie mūsų organizacijos augimo, bet tuo pačiu metu naudodamiesi savo įgūdžiais, žiniomis ir talentais siekia asmeninio pasitenkinimo.

FAQ

Ar samdant darbuotoją su " DevOps specialistas Team Secure" yra kokių nors išankstinių įdarbinimo ar sutartinių išlaidų?

Taip. Reikalaujame sumokėti pradinį įnašą, kuris bus pritaikytas kaip kreditas pirmojoje sąskaitoje faktūroje, kai įdarbinsite savo DevOps specialistas. Jei nuspręsite nesiimti tolesnių veiksmų, užstatas bus visiškai grąžintas.

Kaip pradėti dirbti? Kaip pasamdyti savo DevOps specialistas išteklių?

Šį procesą padarėme kuo paprastesnį, jums tereikia apsilankyti svetainėje https://order.teamsecure.io, užpildyti formą ir vienas iš mūsų ekspertų per 24-48 valandas jums atrašys, kad būtų sukurta jūsų paskyra. Taip paprasta!

Kokius mokėjimo būdus priimate?

Pirmiausia dirbame su banko pavedimais ir paprastai dirbame šiomis valiutomis : EUR, CHF, USD ir GBP. Už mažesnes sumas priimame mokėjimus visomis pagrindinėmis kredito kortelėmis.

Ar galiu DevOps specialistas dirbti iš savo įmonės biuro?

Taip. DevOps specialistas Darbuotojųkomandiravimas vietoje DevOps specialistas galimas pateikus prašymą. Visi "Team Secure" darbuotojai turės galutinį sprendimą dėl perkėlimo, nes mūsų specialistų laimė mums yra svarbiausias prioritetas.

Visos pragyvenimo išlaidų korekcijos ir perkėlimo mokesčiai perkeliami klientui. Rekomenduojame tokio pobūdžio susitarimus 3-6 mėnesių laikotarpiams. Klientams, norintiems ilgalaikio persikėlimo vietoje, rekomenduojama iš anksto pranešti "Team Secure", kad galėtume įdarbinti konkrečius DevOps specialistas kandidatus, norinčius persikelti.

Kodėl neleidžiate DevOps specialistas dirbti iš namų arba nuotoliniu būdu?

Kadangi "Team Secure" yra saugumo bendrovė, ji yra žinoma kaip griežtai reikalaujanti, kad darbuotojai laikytųsi vidaus protokolų ir saugumo gairių, pradedant prieigos kontrole ir baigiant bet kokių dokumentų ir kodų, susijusių su mūsų klientų intelektine nuosavybe, saugojimu. Nuotolinis darbas ir laisvai samdomų darbuotojų darbas yra puiki idėja, tačiau mūsų klientai, ypač "Fortune 500" sąrašo įmonės ir vyriausybės, labai nori būti tikri, kad jų intelektinė nuosavybė, DevOps specialistas sukuria jie DevOps specialistas dirba, yra saugiai saugoma.

Kiek turėčiau skirti lėšų, kad galėčiau samdyti " DevOps specialistas Team Secure"?

Pradėjome "Team Secure" turėdami vieną tikslą: siūlyti klientams aukščiausios kokybės kibernetinio saugumo paslaugas ir kurti kibernetinio saugumo specialistų bendruomenę, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos. Mes įdarbiname ir įdarbiname DevOps specialistas tiesiogiai,jūsų DevOps specialistas vardu. Mokame visus įdarbinimo mokesčius ir įmokas valstybei. Jums tai nekelia jokių rūpesčių. Jokių sudėtingų dokumentų, jokių administracinių rūpesčių jums. Sakytumėte, paprasta ekonomika.

Rinkoje yra didelė paklausa DevOps specialistas, o darbuotojų nepakanka, DevOps specialistas DevOps specialistas todėl kainos visame pasaulyje yra aukštos.

Kam priklauso teisinės teisės į mano sukurtą kūrinį DevOps specialistas?

Jums, klientui! Mūsų komanda dirba tiesiogiai jums ir po visiško apmokėjimo visos intelektinės nuosavybės teisės, "Team Secure" sukurti produktai ir kodas yra jūsų nuosavybė.

Išsinuomokite DevOps specialistas

Jūsų IT infrastruktūros saugumas turėtų būti svarbiausias jūsų prioritetas. Susisiekite su mumis.